Kontakt

FIX energookna.pl

SALON SPRZEDAŻY

ul. Bystrzycka 69c
54-215 Wrocław
e-mail: biuro@energookna.pl

tel.: +48 609 159 259

Zapraszamy

pon, wt, śr

od 08:00 do 16:00

czw

od 9:00 do 19:00

pt

od 08:00 do 14:00

MAGAZYN, KSIĘGOWOŚĆ

ul. Przejazdowa 11
51-167 Wrocław
pon-pt: 08:00 – 16:00

Serwis:
Tamara Watrak
tel.: +48 609 477 346
E-mail: serwis@fix.wroclaw.pl

Montaże, księgowość:
Izabela Ośmiałowska
tel.: +48 693 203 803
E-mail: montaze@fix.wroclaw.pl

Reklama, social media:
Marek Wroński
tel.: +48 725 625 521
E-mail: marek@fix.wroclaw.pl

DORADCY TECHNICZNI

Dyrektor handlowy
Norbert Frąckowiak
tel.: +48 609 654 964
E-mail: norbert@fix.wroclaw.pl

Doradca techniczny, serwis
Piotr Wroński
tel.: +48 609 492 937
E-mail: piotr@fix.wroclaw.pl

Doradca techniczno-handlowy
Krzysztof Walczak
tel.: +48 668 854 092
E-mail: krzysztof@fix.wroclaw.pl

Doradca techniczno-handlowy
Dominik Płoucha
tel.: +48 693 493 293
E-mail: dominik@fix.wroclaw.pl

 

 

 

 

Napisz do nas

Wiadomość pomyślnie wysłano! Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Nasi Partnerzy