O firmie

Firma FIX istnieje we Wrocławiu już od 1997 roku i od samego początku trudni się sprzedażą stolarki otworowej. W okresie tych kilkunastu lat, nasza firma wyspecjalizowała się w fachowym doradztwie technicznym oraz co ważne - w profesjonalnym montażu, dzięki czemu uzyskaliśmy bardzo wysoką pozycję wśród wrocławskich firm. W naszej ofercie znajdują się produkty cenionych i znanych producentów, którzy są gwarancją wysokiej jakości produktów oraz satysfakcji.

Wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami, takimi jak firma Vetrex, pozwoliła na zdobycie niezbędnego doświadczenia, by jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania. Z biegiem lat, grono zadowolonych oraz okazujących zaufanie klientów, znacznie się poszerza, co też przyczynia się do dynamicznego rozwoju firmy na rynku wrocławskim. Jest to dla nas niezwykle cenne i motywujące. W związku z chęcią, dalszego rozwoju i doskonalenia się firmy, podjęto decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą Eurocolor i zdecydowano się na otwarcie nowego salonu we Wrocławiu.

Firma FIX Wrocław oferuje rozwiązania dostosowane do każdego obiektu, poczynając od systemów standardowych aż po certyfikowane systemy okienne do domów pasywnych. Oferowane przez nas produkty powstają na bazie najwyższej jakości PVC, aluminium oraz ultranowoczesnego tworzywa RAU-FIPRO (następca PVC). W naszej ofercie, znajdą Państwo szeroką gamę produktów, m.in.: okna, drzwi wejściowe, drzwi przesuwne, drzwi tarasowe, rolety oraz pozostałe produkty, uzupełniające stolarkę okienno-drzwiową. Obecnie, działalność firmy oparta jest na współpracy z najlepszymi dostawcami, takimi jak Rehau, Salamander, Schüco, Roto, Siegenia-Aubi. Z myślą o przyszłości, o osiągnięciu najwyższej efektywności energetycznej, proponujemy Państwu innowacyjne materiały oraz technologie. Nowatorskie tworzywo z włóknem szklanym RAU-FIPRO, oferowane przez firmę Rehau zapewnia nowoczesny design połączony z najwyższą energooszczędnością.

Zdając sobie sprawę, jak ważna jest inwestycja związana z zakupem stolarki otworowej, dbamy o klienta już od pomiaru i doradztwa technicznego, po wybór odpowiednich materiałów, aż po montaż zakupionych u nas produktów. Oferujemy naszym klientom nowoczesne, sprawdzone wyroby, najlepszych producentów, pamiętając przy tym jak ważny jest prawidłowo wykonany montaż, odpowiednio dostosowany do warunków budowy. Energooszczędne okna, będą pełniły swoje funkcje, tylko pod warunkiem wykonania energooszczędnego montażu. Podążając za nowoczesnymi trendami, wciąż uzupełniamy i doskonalimy naszą wiedzę na temat montażu. Śmiało możemy stwierdzić, iż profesjonalny montaż jest wizytówką naszej firmy, co sprawia, że przodujemy wśród innych firm we Wrocławiu.

Wrocław

ul. Przejazdowa 11
51-167 Wrocław

e-mail: biuro@energookna.pl

tel.: +48 662 969 856 - Marzena Nawrot

 

Zapraszamy
Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 8:00 – 16:00
Czwartek 9:00 – 19:00
Piątek 8:00 – 14:00

Nasi Partnerzy

SFS Intec systemy montażu
Soudal systemy montażu i uszczelnienia
ISO Chemie systemy montażu i uszczelnienia
Illbruck systemy montażu i uszczelnienia