Montaż okien KAEDME w Witoszowie Dolnym

Treść dodano: 17.08.2020

Witajcie!
Coraz częściej inwestorzy decydują się na okna aluminiowe. Zauważamy to po ilości montaży, które wykonujemy dla naszych klientów. Dzieje się tak, ponieważ okna wykonane z aluminium zaczynają już dorównywać parametrami do okien PVC, a przy tym są trwałe, estetyczne oraz mogą mieć dużą powierzchnię. Piszę o tym nie bez powodu, ponieważ realizacja, którą dziś przedstawiamy to właśnie okna, a w tym fasada wykonana z aluminium. Nasza ekipa montażowa znajduje się w miejscowości Witoszów Dolny, gdzie z pomocą fachowca producenta okien firmy KAEMDE oraz operatora mini dźwigu Mini Żuraw Wrocław szklimy okna oraz fasadę aluminiową w dość ciekawej oraz oryginalnej inwestycji. Okna, jak już wspomniałem zostały wykonane przez firmę KAEMDE na profilach od Aluprof w technologiach:

MB-86 ST
MB-86US
MB-77HS
MB-SR50N

Inwestor postawił oczywiście na prawidłowy montaż z gwarancja na szczelność oraz określony rezultat końcowy, spełniający wszystkie wymagania obiektowe, ponieważ jest on bardzo istotnym elementem w kwestii zachowania najwyższych parametrów termicznych okien. Podkreślamy zawsze to bardzo mocno – dobry produkt jest niezwykle ważny, natomiast jego prawidłowy montaż to drugie 50 procent sukcesu. 

Oko naszej kamery przyłapało montażystów na etapie montażu okien i ich szklenia, natomiast w późniejszych etapach inwestycja doczeka się również systemów osłonowych w postaci żaluzji fasadowych od firmy Selt oraz Portos. 

.
.
.

#okna #oknaaluminiowe #aluminioweokna #fixokna #kaemde #aluprof #oknakaemde #fasada #budowa #dom #szklenie #miniżuraw #szklenie #ssawka #żuraw #szyby #profil #prawidłowymontaż #selt #portos #żaluzjefasadowe #hst #drzwitarasowe

Wrocław

ul. Przejazdowa 11
51-167 Wrocław

e-mail: biuro@energookna.pl

tel.: +48 662 969 856 - Marzena Nawrot

 

Zapraszamy
Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 8:00 – 16:00
Czwartek 9:00 – 19:00
Piątek 8:00 – 14:00

Nasi Partnerzy

SFS Intec systemy montażu
Illbruck systemy montażu i uszczelnienia
Soudal systemy montażu i uszczelnienia
ISO Chemie systemy montażu i uszczelnienia